Penzion - pokoje

Vchod do penzionu je ze zadní části budovy. Své auto můžete zaparkovat pohodlně o vstupních dveří.
Přivítáme Vás po telefonické domluvě v čase mezi 15:00 - 18:00 hodinou. Pokud Vám daný čas nevyhovuje, rádi Vám pokoj předáme bezkontaktně nebo se na Vašem času příjezdu domluvíme.
.
Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorii, jedno-pokojové a dvou-pokojové.  Můžete těšit celkem na 6 jedno-pokojů a 2 dvou-pokoje o kapacitách 2 a více lůžek. Celková kapacita včetně přistýlek 28 osob. Pokoje jsou určeny primárně pro 2 osoby, přistýlky jsou ve formě samostatných lůžek.

 Každý pokoj/dvoj-pokoj disponuje samostatným vstupem, prostornou předsíní, toaletou.
Jsou vybaveny rychlovarnou konvicí, příslušenstvím pro kávu a čaj. Některé pokoje navíc disponují minibarem s nabídkou alko a nealko nápojů. Manželské postele ve většině pokojích je možné na vyžádání oddělit.
Na úpravách penzionu stále pracujeme, nyní Vás připraveno I. patro /P1 - P6/ penzionu. V II. patře /P7 a P8/se budete moci ubytovat od konce března 2024.
Tím naše úpravy vybavení pokojů nekončí, postupně vyměníme přistýlky za pohodlné rozkládací postele. Po rozložení bude velikost lůžka 180x200. Tím navýšíme kapacitu penzionu na 36 osob. 

Každý pokoj disponuje samostatným vstupem, prostornou předsíní a koupelnou /toaleta, sprcha/. Postele je možné na vyžádání oddělit. Níže maximální kapacity pokojů.

V ceně - povlečení, ručník (jeden na osobu), tekuté mýdlo.
Ranní kávu/čaj si můžete vychutnat hned po probuzení, pokoje jsou vybaveny příslušenstvím pro jejich přípravu. Pro příjemný večer Vám nabízí náš minibar nabídku vína od domácí vinaře, pivo, vodu, nealko.
Za příplatek je možné pokoj doplnit o župany, ručníky na víc, balíčkem s hygienickými prostředky, fénem, jednorázovými pantoflemi.

I. patro: 
P1 -  2 osoby /manželská postel, příslušenství pro kávu a čaj/,
P2 - až 8 osob /jedná se o dvou-pokoj - P2a - max. kap. - 3 os, manželská postel a 1 samostatné lůžko, P2b - max. kap. - 4 os, manželská postel s patrovým lůžkem, přistýlka - samostatná postel. Oba pokoje příslušenství pro kávu a čaj, P2a, navíc minibar/,
P3 - až 3 osoby /manželská postel, přistýlka - samostatná postel, příslušenství pro kávu a čaj, minibar/,
P4 - až 3 osoby /manželská postel, přistýlka - samostatná postel, příslušenství pro kávu a čaj, minibar/,
P5 - až 3 osoby /manželská postel, přistýlka - samostatná postel, příslušenství pro kávu a čaj, minibar/,
P6 - až 3 osoby /manželská postel, přistýlka - samostatná postel, příslušenství pro kávu a čaj, minibar/.

II. patro: - nyní v rekonstrukci a přípravě 
P7 - až 5 osob /jedná se o dvou-pokoj - P7a - max. kap. - 3 os, manželská postel a 1 samostatné lůžko, P7b - max. kap. - 2 os, manželská postel. Oba pokoje příslušenství pro kávu a čaj, P7b, navíc lednice/,
P8 - až 3 osoby /manželská postel, přistýlka - samostatná postel, příslušenství pro kávu a čaj, minibar/.

Vybavení pokojů je prioritně určeno pro 2 - 3 osoby. Ostatní lůžka jsou brány jako přistýlky.
Současná kapacita je nyní 28 max, na letní sezonu 2024 budou přistýlky vyměněny za rozkládací pohodlné pohovky, každý pokoj bude mít nejvyšší možnou kapacitu - 4 osoby.

Vytvořte si webové stránky zdarma!