Informace k pobytu pro hosty Razová

20.12.2023

Důležité informace k ubytování Velice si vážíme Vaší přízně a děkujeme Vám za objednání pobytu v našem penzionu. 

Penzion Razová se nachází uprostřed malebné vesničky Razová, v tichém místě nedaleko náměstí a kostela V jeho blízkosti naleznete lesy, přehradu Slezská Harta, cyklotrasy. V zimním období se ke ski areálům dostanete cca za 20 min autem.
Náš penzion má samostatný vstup ze zadní části budovy, kde také naleznete místo pro zaparkování. Z hlavní ulice je vstup pouze do restaurace penzionu. Před příjezdem nás prosím kontaktujte telefonicky hodinu předem. Následně Vás přivítáme na recepci, ve večerních hodinách Vám předáme klíče bezkontaktně nebo v restauraci. Vyřídíme nezbytné formality, informujeme Vás jak to u nás chodí… 

Pro co nejpohodovější příjezd/pobyt, nám prosím sdělte tři dny před jeho začátkem Vaše požadavky. V jaký předpokládaný čas Vás můžeme očekávat, na jakou hodinu si budete přát snídaně, zda máte zájem o večeře… zda jste alergici či máte jiné požadavky na pobyt.
Doporučený čas příjezdu 15:00 - 17:00, čas odjezdu do 10 hodin.
Jiné čas je nutné si předem domluvit.

Po převzetí pokoje si prosím zkontrolujte, zda je vše v pořádku, jestliže potřebujete některé věci upřesnit, doplnit…, sdělte nám váš požadavek co nejdříve, budeme se Vám snažit vyhovět.

V ceně ubytování je zahrnuto: povlečení, ručníky, televize, wifi, parkování. Poplatek obci/za psa se platí v hotovosti při příjezdu.

Pokoje jsou doplněny příslušenstvím pro kávu a čaj. Je možné si přikoupit ručníky navíc, kosmetickými balíčky. Některé pokoje disponují minibarem. Ručníky/povlečení jsou měněny při pobytech delších než 6 nocí, případně dle domluvy.

Noční klid: 20:00 – 7:00, v denní hodinách prosíme o respektování "klidu" pro ostatní ubytované. Voda: Voda ze všech kohoutků je v našem penzionu pitná. Je na pojena na vodovodní řád, který čerpá vodu z horských pramenů.

Dětský koutek: naleznete v restauraci. Je možné je využít v případě konzumace stravy. Potřebujete-li pro Vaše dítě zapůjčit hračky/hry jsou k dispozici na recepci, prosíme o jejich vrácení. Pohyb dětí v penzionu/restauraci: za děti odpovídá jejich dospělý zástupce. Z bezpečnostních důvodů musí mít každé dítě pohybující se po penzionu/areálu vždy doprovod dospělé osoby. Výslovně je zakázáno ponechávat děti bez dozoru dospělé osoby.

Lyžárna/kolárna: zdarma ji můžete využít. Lyže musí být očištěny od sněhu. Místnost je zamykána, není však střežena kamerovým systémem.
Předsíňky jsou na pokojích dostatečně velké, nevadí nám, pokud si host lyže vezme přímo na pokoj. Možnost stravování:

Snídaně, polopenzi je možné si objednat přímo u nás v penzionu.
Podávají se v restauraci/v salonku.
Březen – červen 2023 Snídaně podáváme servírované v čase /v hlavních sezonách v ceně pobytu/ 7:30 – 09:30.
Večeře - polévka, hl. jídlo v čase 18:00 – 19:30.
Restaurace v provozu: 18:00 – 20:00, v jiný čas, dle domluvy.
Červenec – Září 2023 Snídaně podáváme servírované v čase /v hlavních sezonách v ceně pobytu/ 7:30 – 09:30
Večeře - polévka, hl. jídlo /180,- Kč - osoba/ v čase 18:00 – 19:30.
Restaurace v provozu: 11:00 – 21:00, v jiný čas, dle domluvy.
Jestliže budete mít zájem o večeři v den příjezdu a snídani následující den, prosíme o sdělení co nejdříve, min. den před příjezdem.

Zvířátka: Poplatek za psíka 150,- Kč/malá rasa. Dlouhosrstá plemena a velké rasy 200,- Kč/noc. Vaši mazlíčci nám nevadí, v budově a kolem penzionu je mějte na vodítku. Také pamatujte, že za své zvířátko nesete zodpovědnost, v případě poškození vybavení Vám budeme muset nuceni účtovat jeho náhradu. V případě poškození, znečištění ložního prádla /vč. znečištění od zvířecích chlupů/ jsem nuceni zakoupit nové ložní prádlo, proto je účtován poplatek ve výši 1000,- Kč a je splatný do tří dnů od odjezdu. Máme čerstvě vymalováno, proto prosíme o to, aby jste si své mazlíčky hlídali, v případě znečištění stěn host hradí vymalování. Rádi bychom, aby hosté po Vás měli také příjemné prostředí pro pobyt. Majitelé jsou povinny po svých mazlíčcích "dárečky" uklízet.

Kontejner na komunální odpad naleznete u zadního vchodu. V případě porušování výše uvedených jednoduchých pravidel je provozovatel oprávněn ukončit pobyt hosta okamžitě, a to bez náhrady za neodbydlený termín.

WELLNESS: je možné předem přes nás domluvit v nedalekém penzionu.
Wifi: razova123

V případě dalších dotazů nás kontaktujte na tel. 775 271 801. Obrátit se nás můžete také e-mailem: jesenikyapartmany@seznam.cz.

Své zážitky můžete sdílet na našem fb: "Apartmány, pokoje v Jeseníkách".

Věříme, že se Vám bude u nás líbit.
Za penzion a restauraci Razová
Marta Virágová
Tel. 775 271 801
www.jeseniky-apartmany.cz

Vytvořte si webové stránky zdarma!