Darujte pohodu v Jeseníkách

Pronájem retro chatky

Léto /červenec - září/; zima /leden - březen/

- víkendový pobyt:  4 400,- Kč (běžná cena 6 250- Kč)  
- týdenní pobyt: 9 000,- Kč (běžná cena 12 050,- Kč) 

- balíček zahrnuje: pronájem apartmánové chatky pro 2 dospělé a 2 děti. 2/4 x snídani 

Víkendový pokoj pro 2  osoby 

Léto /červenec - září/; zima /leden - březen/

- víkendový pobyt: 3 400,- Kč /běžná cena 4 020,- Kč

- balíček zahrnuje: pronájem pokoje v hlavní budově, 2 x snídani pro 2 osoby/


Víkendovým pronájmem se rozumí Pá - Ne. Týdenní pobyt je nabízen Po - Pá. Jestliže by jste uvítali jinou délku pronájmu, neváhejte nás kontaktovat.  Dárkové poukazy nelze čerpat v období Silvestra, Velikonoc, Vánoc a je nutné vyčerpat do 12ti měsíců od zakoupení.

Postup zakoupení: poptávku/objednávku učiňte na e-mail jeseniky-apartmany@seznam.cz nebo na  telefonním čísle +420 775 271 801. Po potvrzení objednávky z obou stran zasíláme pro úhradu naše bankovní spojení. Po obdržení platby, můžete čekat Váš dárkový poukaz ve Vašem e-mailu nejpozději do druhého dne.  Na přání, zasíláme dárkový poukaz korespondenčně. 

Jak uplatnit: termín rezervujte co nejdříve po zakoupení poukazu na e‑mailu jeseniky-apartmany@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420 775 271 801. Uveďte kód voucheru.                Poukazy lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změně se nebráníme,  je možná pouze jednou nebo po domluvě.

Aby jste poukaz mohli dát již pod stromeček tyto Vánoce, je nutné závaznou objednávku učinit nejpozději do 24.12. do 13:00 hodiny.  Tištěné poukazy zasíláme do 18.12.

Vytvořte si webové stránky zdarma!